Atalay Demirci Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bizleri yaptığı gösterilerle kimi zaman çok neşelendiren kimi zamansa düşündüren Atalay Demirci Kimdir? Kaç yaşında nerelidir?

Atalay Demirci Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Atalay Demirci 1976 Yılında Ankara’da gözlerini dünyaya açmıştır.Aslen Karadenizin güzide ili Samsunludur.Komedilerinle her zaman insanları güldürmeyi başaran Ünlü Komedyen İlköğretim ile Ortaöğretimini Amasya’da bitirmiştir.Ortaöğrenim hayatı bittikten sonra Ailesinle beraber Ankaraya’ya taşınmışlardır.Kendisi burada Ankara Yenimahalle Ticaret lisesine gitmiş ve okulu başarıyla bitirmiştir.Küçüklüğünden beri taklite olan özel ilgisi vardır ve bunu arkadaşları cok iyi görmüş ve her zaman takdir etmişlerdir.Sahneye ilk olarak çıkması ise 1999 tarihinde olmuştur.Atalay Demirci Evlimidir? Evet evli ve iki tanede çocuğu bulunmaktadır.Çok uzun süre radyolarda komedi programları hazırlamıştır.Şiir konusundada oldukça başarılıdır.Kendisine ait 3 tane Şiir kitabı vardır.

Hayatı aslında hep zorluklarla geçmiştir Ünlü komedyenin küçük yaştayken babasını kaybetmenin verdiği zorluklarla büyümüştür.Uzunca süre yetiştirme yurtlarında kalmıştır.Hayata her zaman sımsıkı bağlanmış ve iş hayatını hiçbir zaman aksatmamıştır.

Ünlü olması Yetenek Sizsiniz isimli Milyonlar tarafından izlenen yarışmaya katılmasınla olmuştur.Kendisi bu yarışmada birçok turu geçmiş en sonunda finalide atlatarak birinci olmuştur.Bu programla beraber Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci cok tanınan bir isim haline gelmiş yaptığı yetenek sizsinizdeki gösteriler izlenme rekorları kırmıştır.Final sonrası birçok televizyon’dan teklifler almış ve turnelre katılmıştır.Sadece Türkiye değil Yurtdışındada gösterilerde bulunmuştur.

Tv8’de yayınlanan Kel Alaka isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır ve insanları doyasıya gösterilerinle güldürmektedir.İzlemenizi öneririz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın