Aslıhan Güner Kimdir?

Aslıhan Güner Kimdir?

Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Sivaslı annesi Malatyalı olan Aslıhan Güner kendisini Sivaslı olarak görmektedir. Aslıhan Güner’in 2 kız kardeşi bir tane de erkek kardeşi bulunmaktadır. Aslıhan Güner’in kız kardeşlerinin adı Yasemin Güner ve Neslihan Güner’dir.

2013 yılında Mert Kılıçla dünya evine giren Aslıhan Güner 29 yaşındadır. Aslıhan Güner‘in boyu 1.70 cm, kilosu ise 57’dir. Aslıhan Güner’in saç rengi kahverengi gözleri ise mavidir.

Aslıhan Güner Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Aslıhan Güner hala oyunculuk yapmaya devam etmektedir.

aslihan-guner-kimdir

Aslıhan Güner’in Hobileri ve Fobileri

Yemek yapmayı çok seven Aslıhan Güner eşine büyük güven duymakta ve onu hiçbir zaman kıskanmadığını belirtmektedir.

Aslıhan Güner hiçbir şekilde batıl inançlara inanmaz. Ayrıca randevu esnasında bekletilmekten de hiç hoşlanmayan Aslıhan Güner oyunculuk mesleğini çok sevmektedir.

Aslıhan Güner’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Aslıhan Güner pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Aslıhan Güner’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, En İyi Arkadaşım, The İmam, Selena, Esir Kalpler, Eksi, Sevda Çiçeği, Çemberimde Gül Oya, Yuvamı Yıkamazsın, Zeliha’nın Gözleri, Asi, Şefkat Tepe, Sümela’nın Şifresi: Temel, Bir Zamanlar Osmanlı, Geceler Yarim Oldu, Moskova’nın Şifresi: Temel, Her Şey Yolunda Merkez, Kızılelma, Selam: Bahara Yolculuk projeleri yer almaktadır.

 

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın