Aşk Yeniden İrem Şencan Kimdir? Gerçek Adı

Fox TV’nin yeni başlayan dizilerinden biri olan Aşk Yeniden dizisinin en güzel ve en sexsi oyuncusu İrem Şençan kimdir? İrem’i canlandıran Didem Soydan kaç yaşında ve Didem Soydan aslen nerelidir?

DİDEM SOYDAN KİMDİR?

Türkiye’nin gözde modellerinden biri olan Didem Soydan 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Didem Soydan Ümiversite okurken bir mağazada Ümit Ünal tarafından keşfedilmiştir. İki saat içinde ünlü olan nadir isimlerden biri olan Didem Soydan ardından bir ay sonra La Russie defilesinde boy gösterdi. Birçok moda tasarımcısı, basın mensubu ve fotoğrafçıların ilgisini çeken Didem Soydan hayatının en dönüm noktasını bu defile ile yaşamıştır.

Defile podyumuna ilk olarak 2004 senesinde  yani 20 yaşında çıkmıştır. Tipik bir koç burcu olan Didem Soydan daha önce yaptığı açıklamalarda burcunun tüm özellikleri taşıdığını itiraf etmiştir.

Mankenlik kariyerinde basamakları hızlı hızlı çıkan Didem Soydan Dünya’nın bir çok ünlü modacısıyla çalışmış ve özel tasarımları podyumda en iyi şekilde taşımıştır. İstanbul’da düzenlenen moda haftasında tasarımcıların en çok tercih ettiği mankenlerden biri olan Didem Soydan bir çok defilede de baş manken olarak görev yaptı.

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Didem Soydan oyunculuk kariyerine de hızlı bir giriş yapmıştır.

Gençlerin sevdiği şarkıcı Can Bonomo ile aşk yaşayan Didem Soydan 2013 yılında Altın Küre ödülünde yer almıştır.

Didem Soydan’ın en çok korktuğu şey ise karanlıktır. Bu her seferinden dile getiren Didem Soydan bu konuda kimsenin ona şaka yapmaması gerektiği belirtmiştir. Ayrıca çabuk sinirlenen biri Didem Soydan kimi zaman partnerlerini kızdırabiliyor.

DİDEM SOYDAN HANGİ DİZİLERDE OYNAMIŞTIR?

Star TV – Aramızda Kalsın

ATV- Uçurum

FOX – Aşk Yeniden

AŞK YENİDEN İREM ŞENCAN KİMDİR? 

Fox TV’nin Aşk Yeniden dizisinde İrem Şencan’a hayat veren Didem Soydan bu karakterde zengin bir kızı yansıtmıştır. Fatih’e çocukluğunda beri sırıl sıklam aşık olan İrem aşkını kazanmak için elinden geleni yapacaktır.

DİDEM SOYDAN’IN ÖZEL FOTOĞRAFLARI

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın