Aşk Sana Benzer Oyuncusu Burak Özçivit Kimdir?

Büyük bir hayran kitlesine sahip Burak Özçivit yine adından söz ettirmeyi başardı. Aşk Sana Benzer filminin vizyona girmesinin ardından büyük ilgi gören Burak Özçivit kimdir sorusu sıkça sorulurken Burak Özçvitinn oyunculuk kariyeri büyük merak konusu oldu.

 

Peki Burak Özçivit nasıl ünlü oldu?

 

2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey mankenlik yarışmaşında büyük başarı yakalayan Burak Özçivit medya sektörüne de bu yarışmayla birlikte girmiş oldu. Daha sonrasında 2005 yılında bir kez daha katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında birinci olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yakışıklılığı kadar sempatik ve samimi tavırlarıyla da herkesin taktirini kazanan Burak Özçivit günden güne önemli projelerde de yer almaya başladı. Milyonlarda takipçisi olan Burak Özçivit’in hayran kitlesi daha çok kadınlardan ve genç kızlardan oluşmaktadır.

 

Hayranları soruyor ‘Burak Özçivit hangi takımlı?’

 

Milyonlarda hayranının aklına takılan sorulardan biri olan Burak Özçivit hangi takımı tutuyor? Sorusu yanıt buldu. Yakışıklı oyuncu koyu Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Kimi takipçiler buna üzülürken büyük çoğunluğu ise olumlu yanıtlar verdi.

 

Burak Özçvit’in gerçek ismi ve Burak Özçivit’in gerçek yaşı nedir?

 

Herkesin merak ettiği sorulardan biride Burak Özçivit kaç yaşında sorusu. Yakışıklı oyuncu 1984 doğumlu yani 30 yaşında. Burak Özçivit’in gerçek ismi ise aynı. O da kendi ismini kullanan oyunculardan biri

 

BURAK ÖZÇİVİT’İN ROL ALDIĞI DİZİ

 

2006 yılında Eksi 18
2007 yılında Zoraki Koca
2008 yılında Baba Ocağı
2010 yılında İhanet
2010 yılında Küçük Sırlar
2011 yılında Muhteşem Yüzyıl
2013 yılında Çalıkuşu dizisiyle

 

Aşk Sana Benzer filminde Ali karaterini canlandıran Burak Özçivit tüm sinema severlerden tam not alırken yeni dizi ve filmlerinde kapısını aralamış oldu.

 

BURAK ÖZÇİVİT’İN ÖZEL FOTOĞRAFLARI

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın