Aşk Doktoru Yazar Mehmet Coşkundeniz Kimdir?

Türkiye’nin aşk doktoru olarak bilinen yazar Mehmet Coşkundeniz kimdir? Mehmet Coşkundeniz kaç yaşında ve aslen nerelidir? İşte Mehmet Coşkundeniz’in kitapları ve biyografisi.

MEHMET ÇOŞKUNDENİZ KİMDİR?

Mehmet Coşkundeniz 26 Şubat 1966’da Mersin’de doğmuştur.  Yükseköğrenimine dek Mersin’de yaşamıştır. Üniversite olarak İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla iliişkiler ve reklamcılık bölümünü bitirmiştir. İlk iş deneyimine 1987 yılında Güneş gazetesinde stajyer muhabirlikle başlamıştır. Sonra ise polis muhabirliğine terfi etmiştir. Çeşitli gazetelerde muhabirlik yaptıktan sonra 1994 yılında ilk kez televizyon dünyasına giriş yaptı.

mehmet-çoşkundeniz-kitapları-471

Mehmet Coşkundeniz 1995 yılında tekrar gazeteciliğe dönmüştür ve Posta gazetesinde gece muhabirliği işine başlamıştır. 1997 yılında aynı gazetenin haber muhabiri oldu. Hala aynı işine devam etmektedir. 1999 yılı başlarında Posta gazetesinde cumartesi günleri köşe yazarlığı yapmaya başladı. Yazılarında ele aldığı konular sebebiyle kısa sürede adı’Aşk Doktoru’na çıktı. Aşkı,sevgiyi ele aldığı yazılar büyük kitlelerce çok sevildi. Gazetedeki yazılardan sonra Aşk Doktoru radyoya taşındı. 2003 -2004 yılları arasında ise Radyo D’de Aşk Doktoru isimli program yaptı. Köşe yazılarını yayımladığı Aşk bize yakıştı 2003 de piyasaya çıktı. Ardından 17 tane daha kitabı çıktı.

MEHMET ÇOŞKUNDENİZ’İN YAZDIĞI KİTAPLAR

-Aşk ve Kül

-Alev alev aşk

-Aşk uykusu

-Aşkın el kitabı

-Beni bir tek aşk aldatmadı

-Sevgiliye

-Ve kadınlar.. Ve erkekler.. Ve aşk

-Bana bir aşk borçlusun

-Aşk yakalar seni

-Aşk bize yakıştı

-Sen git aşk bize kalsın

-Aşk buldu bizi

-Aldatan kadınlar anlatıyor

-İhbar ediyorum yüreğimi sana

-Sensiz olmaz çünkü

-Seni seviyorum çünkü..

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın