Arife Deniz Kimdir?

Arife Deniz kimdir? Arife Deniz nereli, Arife Deniz kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Arife Deniz vikipedi, evlimidir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da..

Yazar kadromuz ile birlikte Arife Deniz biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Arife Deniz


2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.

Arife Deniz, 1991 yılında Ankara’da doğmuştur. Annesi babası boşanmıştır. Kardeşi ile birlikte İstanbul’da yaşayan Arife Deniz, manken olmak istiyor ve moda ile ilgileniyor. Daha önce de bir mağazada işletmecilik yapmıştır.

Arife Deniz, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Gülşah Yanaş, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Nazlı Hamarat ile yarışacak.

Arife Deniz burcu nedir:

Arife Deniz mesleği:

Arife Deniz kaç yaşında: ??.??.1991

Arife Deniz ölüm tarihi:

Arife Deniz biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

1 Yorum

  1. umut 7 Temmuz 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın