Aras Aydın Kimdir?

Aras Aydın Kimdir?

Aras Aydın 2 Temmuz 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Aslen Eskişehirli olan ünlü oyuncu Aras Aydın 27 yaşındadır. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alabilmek için konservatuara giden Aras Aydın tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Saçları siyah gözleri kahverengi olan Aras Aydın yengeç burcudur. Aras Aydın’ın boyu 1.85 cm, kilosu ise 75’tir. Evli olmayan Aras Aydın müzikle de yakından ilgilenmektedir.  Küçük yaşlardan beri müzikle yakından ilgilenen Aras Aydın piyano, gitar ve davul çalmaktadır.

Aras Aydın Kimdir?

Aras Aydın’ın Bilinmeyen Yönleri

Aras Aydın utangaç bir yapıya sahiptir. Setinin olmadığı günlerde kitap okumayı tercih eden Aras Aydın spor yapmayı da ihmal etmemektedir. Yoğun temposuna rağmen spor, müzik ve kitap okumaktan vazgeçemeyen Aras Aydın yağlı boya ile hazırlanan tablolar da yapmaktadır.

Aras Aydın ileride bir single çıkarmanın hayalini kuruyor.  Aras Aydın ilk olarak 2010 yılında “Öğretmen Kemal” adını diziyle ekranlara merhaba dedi.

Aras Aydın’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Aras Aydın’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Öğretmen Kemal, Şefkat Tepe, Kiraz Mevsimi, Saklı Kalan, Oğlan Bizim Kız Bizim ve N’olur Ayrılalım adlı projelerde yer almıştır.

Her zaman başarılı oyunculuğu ile adından szö ettirmeyi başaran Aras Aydın çok yönlü bir oyuncudur. Şu an herhangi bir projede yer almayan Aras Aydın oyunculuğunu sergileyebileceği rolleri tercih ediyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın