Anıl Kır Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Aşk ve Günah Cem Kimdir?

Anıl Kır Kimdir

Son günlerin en popüler dizilerinden biri olan Aşk ve Günah’ın oyuncularından Cem, yani Anıl Kır tiyatro alanında kendini geliştirmiş ve geliştirmekte olan başarılı oyunculardan biridir. Genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin günlük dizi olması da sevenleriyle sık sık buluşmasını sağlaması açısından önemli bir husus. Anıl Kır ise diziye 32 yaşında olmasının vermiş olduğu olgunlukla ciddi bir katkı sağlıyor.

Anıl Kır’ın Eski Projeleri

Anıl Kır daha önceleri Kibir isimli bir filmde rol almış, başka bir yapımda rol üstlenmemiştir. Ancak kendisi tiyatro konusunda şimdiye kadar daha fazla önem vermiştir. Üstelik hala da tiyatro konusundaki eğitimlerine de devam etmektedir. Şimdilerde ise Aşk ve Günah dizisinde başarılı bir oyuncu portresi ortaya çıkartıyor. Kanal D gibi büyük bir TV kanalının projesinde rol almasından sonra yıldızının daha da parlayacağı şüphesiz. Tiyatro kökenli olması ve kendini geliştirmeye devam etmesi de bu konuda kendinsin büyük yardımcılarından olacak. Dizi çekimlerinin başlamasından eylül ayına kadar geçen ki süreçte tüm oyuncular heyecanla dizinin yayına girmiş olmasını beklerken; bu kadar güzel tepkiler almak onları mutlu etti.

Aşk ve Günah Dizisindeki Rolü

Anıl Kır, Nesrinin üvey abisi olarak rol aldığı dizi de son derece kaba, saygısız, para düşkünü bir abiyi anlatıyor. Dizide ki ismi Cem olan oyuncunun, rolünü başarılı bir şekilde yapması, izleyenlerin vermiş olduğu tepkilerden açıkça anlaşılıyor. Babasına rağmen üvey annesi ve kardeşini hırpayabilen Cem karakteri, babasının ölmesiyle birlikte iyice kaba davranışlar sergilemeye başlamakla kalmıyor; Nesrin’i kendisinden yaşça büyük bir adamla da evlendirmeye çalışıyor. Onun bu davranışları nedeniyle de annesi ve Nesrin evden ayrılmak zorunda kalıyor.

1 Yorum

  1. Davut kır 10 Eylül 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın