Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz kimdir? Alperen Duymaz nereli, Alperen Duymaz kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Alperen Duymaz vikipedi, evlimidir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da..

Yazar kadromuz ile birlikte Alperen Duymaz biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Alperen Duymaz


2015 yılında “Acı Aşk” dizisinde Ali rolünü oynadı.

Alperen Duymaz, 1992 yılında doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü 2. Sınıf öğrencisidir.

Alperen Duymaz, Ankara’da bir barda şarkı söyledi. Ankara’da modellik yaptı, reklam filmlerinde oynadı. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin deneme çekimlerinde kabul edilince Ankara’dan İstanbul’a taşındı.

2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Açelya Ademoğlu karakterini canlandıran Beste Kökdemir’in abisi rolünde oynayarak, dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

Alperen Duymaz, 2015 yılında “Acı Aşk” dizisinde Sezgi Sena Akay, Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Can ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Acı Aşk (Ali)(TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Cesur)(TV Dizisi)

Alperen Duymaz burcu nedir:

Alperen Duymaz mesleği: Dizi Oyuncusu, Model

Alperen Duymaz kaç yaşında: ??.??.1992

Alperen Duymaz ölüm tarihi:

Alperen Duymaz biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

3 Yorum

  1. Fazilet 20 Kasım 2016
    • Hemsire 26 Mayıs 2018
  2. Cenk 23 Ağustos 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın