Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu 26 Mayıs 1993 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Tekirdağlı olan Ahsen Eroğlu 23 yaşındadır. Ahsen Eroğlu çocukluk dönemlerinden itibaren sporla ilgilenmiş ve spor üzerine eğitimler almıştır.

Sporla ilgilendikten sonra oyunculuğa merak salan Ahsen Eroğlu tiyatroya yönlenmiştir. İlk başlarda reklam oyuncusu olarak oyunculuğa başlayan Ahsen Eroğlu daha sonda dizilerde de rol almaya başladı.

Ahsen Eroğlu’nun boyu 1.70 cm’dir. 55 kilo ağırlığında olan Ahsen Eroğlu ikizler burcudur. Gözleri kahverengi saçları açık kumral olan ünlü oyuncu Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Ahsen Eroğlu evli değildir.

Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu’nun Ekran Kariyeri

Ahsen Eroğlu oyuncu olabilmek için özel eğitimler almıştır. Ekran hayatına ilk olarak reklamlarla başlayan ünlü oyuncu iki tane büyük markanın reklamında oynamıştır.

Yedigün ve Tadım markalarının reklamlarında başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Ahsen Eroğlu reklamlarda sergilemiş olduğu başarılı oyunculuk sonrasında 2015 yılında ilk dizi teklifini almıştır.

Ahsen Eroğlu’nun Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Ahsen Eroğlu’nun rol aldığı ilk dizi 2015 yılında oynamış olduğu Modern Habil Kabil dizisidir. Beklenen başarıyı karşılayamayan “Modern Habil Kabil” dizisi kısa süre içerisinde son bulmuştur.

Aynı yıl içerisinde “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde de rol alan Ahsen Eroğlu 2016 yılında “Anne” dizisinde rol almaya başladı. Ekranların yeni yüzü olan Ahsen Eroğlu başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın