Ahmet Hakan Kimdir? Cnn Türk Tarafsız Bölge Ahmet Hakan Nerelidir? Ahmet Hakan Biyografisi

Günümüzün trendi sosyal medyayı yoğun olarak kullanan Ahmet Hakan, 4 Milyona yaklaşan takipçisi ile bir fenomen olmuştur. Ahmet Hakan kimdir? Nerelidir? Çok merak edilen Gazeteci yazar milyonların sevgilisi bir o kadarda nefret edilen profil Ahmet Hakan biyografisi;

Ahmet Hakan Kimdir? Cnn Türk Tarafsız Bölge Ahmet Hakan Nerelidir? Ahmet Hakan Biyografisi

1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Babasının memuriyeti (Müftü) doyayısıyla Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde dolaştı. Ağrı, Amasya, Çanakkale, Balıkesir gibi illerde geçti çocukluğu. Lisedeyken, Mavera dergisine aboneydi. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul’a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazardı; birkaçı Yedi İklim dergisinde yayınlanmıştı.

Ahmet Hakan Kimdir? Cnn Türk Tarafsız Bölge Ahmet Hakan Nerelidir? Ahmet Hakan Biyografisi

1993-1994 yıllarında muhabir olarak TGRT’de çalıştı. ‘Yankı’ isimli bir haber programı yapımında çalıştı.

Kanal 7 kurulurken Genel Müdürü Mustafa Çelik’le temas kurup kadroya dahil oldu. Bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 1995-2003 arasında Kanal 7 Televizyonu Haber Müdürlüğü’nü ve ana haber spikerliğini üslendi. Kanal 7’de İskele Sancak programını yaptı ve bazı bölümlerini kitaplaştırdı. Kanal 7 TV ile anlaşamayarak istifa etti.

İlk yazarlık serüvenine Yeni Şafak’ta başladı. Adını Kanal 7’de hazırlayıp sunduğu İskele Sancak programı ile duyuran Ahmet Hakan şimdi ise Hürriyet’te köşe yazarlığı yapmakta ve CNN Türk’te de hazırladığı Tarafsız Bölge adlı programın sunuculuğunu üstlenmektedir.

Adı Nuray Mert, Nehir Erdoğan, Özgül Tuncer ve Başak Sayan gibi bir çok güzel kadınla anılan Ahmet Hakan’ın en sansasyonel ilişkisi ise CHP’li milletvekili İnal Batu’nun kızı Pelin Batu ile olmuştur. Çift 1.5 yıl beraber olduktan Ahmet Hakan’ın adının Zuhal Olcay’la anılmasından sonra ayrılmışlar ve ayrılıktan sonra da birbirilerine köşe yazıları aracılığı ile sataşmaya devam etmişlerdir. Ahmet Hakan’ın ismi ise şu sıralar Nebahat Kübra Akalın’la anılmaktadır.

Ahmet Hakan Twitter

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın