Adnan Kızıltaş Kimdir?

Adnan Kızıltaş Kimdir?

Adnan Kızıltaş, 1993 yılında Kars’ta dünyaya gelmiştir ve aslen İranlı’dır. Kars’a göç ettikten sonra ailesi ile birlikte Ankara’ya yerleşti. Daha sonra da İstanbul’a gelerek burada tek başına yaşamaya başladı. Kızıltaş, 1.90 boyundadır ve 88 kilo ağırlığındadır. Kendisi koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Kızıltaş’ın Adem adında bir de abisi vardır.

Kısmetse Olur yarışmasından tanıdığımız Adnan Kızıltaş, İstanbul’da mütercim tercümanlık yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi’ndeki eğitimi de hala devam etmektedir. İstanbul’a geldikten sonra evlenmek isteyen Kızıltaş, Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı ‘Kısmetse Olur’ evlendirme programına katıldı. İlk sezon programda Ceyda Kırıcı ile büyük bir aşk yaşayan Kızıltaş, ikisinin de elenmesi üzerine hüsrana uğradı. Daha sonra programa yeniden dahil oldular ve güzel bir birliktelik yaşadılar. İlerleyen zamanlarda Ceyda’nın tavırlarından sonra ilişkilerine nokta koydular.

Adnan Kızıltaş Kimdir?

 

Adnan Kızıltaş’ın Programdaki İkinci Sezonu

Aradığı aşkı ilk sezonda bulamayan Adnan Kızıltaş, Seda Akgül’ün kendisine ve arkadaşı Semih’e ‘Sizi evlendireceğim.’ sözü vermesi üzerine ikinci sezon yeniden programa dahil oldu. Programın başlangıcından kısa bir süre sonra gelin adaylarından Didem Delen ile aralarında etkileşim olmaya başladı. Daha sonra bir birlikteliğe adım attılar ve gayet güzel giden bir ilişki içerisindeler. Adnan Kızıltaş’ın ailesi Didem Delen için pek olumlu düşünmese de birlikteliklerine devam eden çift, ilerleyen zamanlarda bunu sorun haline getirdiler. Aralarında şimdilik bir söz yüzüğü bulunsa da sorunlarını aşıp aşamayacakları ilerleyen zamanlarda netleşecek.

 

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın