Adı Mutluluk Oyuncusu Gonca Gül ( Zeynep Bastık )

Adı Mutluluk dizisinde oynayan Gonca Gül karekterini oynayan aslında gerçek adı ZEYNEP BASTIK olan kişinin hayat öyküsü yaşı biyografisi.

ZEYNEP BASTIK KİMDİR HAYATI ?
1991 İstanbul doğumlu olan Zeynep Bastık’ın asıl mesleği vokalliktir. Murat Dalkılıç’ın vokalliğini yapan Zeynep Bastık ünlü şarkıcının senelerce vokalliğini yapmıştır. Murat Dalkılı’ın ” Bir Güzellik Yap” albümünde ki “Lüzümsuz Savaş” şarkısına düet yapan Zeynep Bastık aynı zamanda şarkının klibinde Murat Dalkılıç’a eşlik ederek oyunculuğunun da sesi kadar güzel olduğunu kanıtlamıştı. Daha sonra oyunculuk teklifleri alan Zeynep Bastık bu yazın iddialı dizilerinden olan Adı Mutluluk dizisinde Gonca Gül karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Kısaca

Zeynep Bastık 23 yaşındadır ve İstanbul ilinde doğmuştur. Şu anda Murat Dalkılıç şarkılarına eşlik edip vokallik yapmaktadır. Zeynep Bastık yıldızı yeni parlayan birisi olduğu için hakkında detaylı bilgiler bulunmuyor. En kısa zaman içerisinde sizlere Zeynep Bastık hakkında daha detaylı bilgiler sunmaya devam edeceğiz. Sizler ünlü isim hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz, bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

ZEYNEP BASTIK ÖZEL RESİM GALERİSİ

Zeynep bastık sosyal medya hesapları;

Zeynep bastık twitter hesabı:https://twitter.com/zeynepbastk

İnstigram hesabı: https://instagram.com/p/u5jNb8Oy07/

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın