Küçük Gelin Zehra Kimdir Kaç Yaşında?

Küçük Gelin dizisinin başrol oyuncusu Olan Zehrayı yakından tanımak ister misiniz? o halde hemen konumuza gözgezdirin.Küçük Gelin dizisi Türkiye’de en fazla izlenen dizilerden biri burada da yaşı küçük olmasına rağmen gösterdiği profesyonel oyunculuk ile Çağla Şimşek Dikkatleri çekiyor.Küçük Gelin Zehra Kimdir? Kaç Yaşında nerelidir İşte bu sorulara cevaplar verelim.

Küçük Gelin Zehra Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir? Çağla Şimşek Kimdir?

Gerçek ismi Çağla Şimşek Olan Küçük gelin Başrol oyuncusu Zehra 20 Eylül 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir oyuncudur.Kendisi İstanbul’da doğmuş ve halen İstanbul’da yaşayan bir isimdir.Elveda adlı dizideki başarılı rolünle dikkatleri üstüne çekmiştir.Sempatik tavırlarınla birçok kişinin sevdiği bir isim olan Çağla Şimşek dizinin aldığı reytinglerde büyük paya sahiptir.Birçok dizi ve reklamda oynayan Küçük Gelin Zehra ( Çağla Şimşek) şimdiden en fazla konuşulan isimler arasındadır.

cagla-simsek-fotograflari-kimdirki-74

Çağla Şimşek Oynadığı Diziler

2011 – Hayat Devam Ediyor – Lavin Bakırcı
2008 – Kayıp Prenses – Duru
2007 – Elveda Derken – Naz
2010 – Cuma’ya Kalsa – Çağla

Çağla Şimşek Oynadığı Reklamlar

Dimes
Piyale
Wenice (Katalog)
Ricione moda evi
Tamek Kahvaltım
İçim Smart Labne
Turkcell (yeni yıl Reklamı)
Ak sigorta
Nette çocuk
Eti Çocuk reklamı
Türk Hava yolları (2010)
Kent Çikolata (Bayram reklamı)
Cp Piliç (2011-yeni)
Sırma Su (2011 yeni)
Uludağ Limonata (2011-yeni)

Bir konumuzun daha sonuna geldik.Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek kimdir,nerelidir, kaç yaşındadır tüm bu sorulara cevap bulduk.Sizlerde yorumlarla destek verebilirsiniz.