Kanal 7 Elif Dizisi Selim Kimdir? Gerçek İsmi

Kanal 7’nin en beğenilen dizisi Elif’in en sevilen karakteri Selim canlandıran Emre Kıvılcım kimdir? Emre Kıvılcım kaç yaşındadır? Emre Kıvılcım nereli ve gerçek mesleği nedir?

ELİF DİZİSİ SELİM (EMRE KIVILCIM) KİMDİR?

Hafta içi her gün yayınlanan Kanal 7 Elif dizinin en sevilen karakteri olan Selim yani Emre Kıvılcım 23 yaşında bir karakteri canlandırmaktadır. Ana karakterlerden biri olan Kenan’ın kardeşi olan Selim yani Emre Kıvılcım abisine hep destek olan bir kardeş canlandırmaktadır. Üniversite’de ekonomi bölümü okuyan Emre Kıvılcım bir alt sınıfında bulunan Zeynep’e aşık olur. Zeynep ise Emre Kıvılcım yani Selim’le ayrı dünyaların birer bireyleri olduğu inanır. Elif’i ise öz yeğenin olduğunu öğrenen Selim artık onu tamamen kendi himayesine almaya karar verir.

Kanal 7 Elif’in Oyuncusu Melek Kimdir?

Kanal 7 Elif dizisi Arzu Kimdir? Gerçek İsmi

Elif Dizisi Sevilen Oyuncu Zeynep Kimdir | Gerçek Adı

emre-kıvılcım-özel-resimleri-4477

Seyirci tarafından çok sevilen Emre Kıvılcım ileride çok büyük rollerde boy göstereciğinin sinayallerinide verdi. İlk bölümlerde daha vasat bir rolde bulunan Selim (Emre Kıvılcım) Elif dizisinin 100.bölümünde itibaren neredeyse Başrol kadar görülmeye rol almaya başlamıştır. Diziye renk katan Zeynep ve Selim’in durumu ne olacağı ise büyük merak konusu olmuştur.

Atletik yapsı ve yakışıklığı ile kızları kendine hayran bırakan Emre Kıvılcım oyunculuğu ilede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Emre Kıvılcım’ın Özel Fotoğrafları