Kanal 7 Elif dizisi Çile Çeken Elif Kİmdir?

Hafta içi her gün yayınlanan Elif dizisinin en acı çeken karakteri Elif kimdir? Isabella Damla Güvenilir aslen nereli ve Isabella Damla Güvenilir kaç yaşında nerelidir?

ISABELLA DAMLA GÜVENİLİR KİMDİR?

18 Ocak 2009 yılında doğan Isabella Damla Güvenilir New York’ta dünyaya gözlerini açmıştır. 6 yaşında olan Isabella Damla Güvenilir Elif dizisinde oynadığı Elif karakteri ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Oyunculuğu da bir o kadar iyi olan Isabella Damla Güvenilir ileriki günlerde yine bir çok dizide oynaması bekleniyor. Yaşı küçük ama bir o kadar yetenekli olan Isabella Damla Güvenilir herkesin taktirini ve sevgisini kazanmıştır. Setteki oyuncularla çok iyi anlaşan Isabella Damla Güvenilir setin en neşeli oyuncusudur.

ısebella-damla-6222

KA NAL 7 ELİF DİZİ ÇİLE ÇEKEN ELİF KİMDİR?

Küçük yaşında acı gerçeklerle yüzleşen Elif. Üvey babasının sürekli şiddetiyle karşı karşıya kaldır. Yolu bir şekilde gerçek babasının evine düşen Elif orda olacaklardan habersiz yaşamını sürdürür. Elif’in annesine duyduğu özlem ise yürekleri dağlar. Annesine kavuşmanın hayaliyle tutuşan Elif’i zor günler bekliyor.