İlyas Yalçıntaş Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir?

X Factor Star Işığı programında seslemdirdiği ‘İncir’ şarkısıyla herkesi kendine hayran bırakan İlyas Yalçıntaş kimdir? Sesiyle kulaklarımızın pasına silen İlyas Yalçıntaş kaç yaşındadır? İşte İlyas Yalçıntaş’ın biyografisi

İLYAS YALÇINTAŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDADIR?

7 Mart 1989 yılında dünyaya gelen İlyas Yalçıntaş doğma büyüme İstanbulludur. Lise eğitimini Küçükcekmece IMKB Anadolu lisesinde tamamlayan  İlyas Yalçıntaş arından tüm eğitimini müzik üzerine hedeflemiştir. Sesi kadar yakışıklılı ile de dizi yapımcılarının ilgisini çeken  İlyas Yalçıntaş Güneş’i Beklerken’in dizisinin bir bölümünde dizi tema müziği olarak şarkısını söyledi.

ilyas-yacintas-aslen-nereli-577

X Factor Star Işığı yarışma programıyla şöhreti yakalayan İlyas Yalçıntaş arkadaşlarının bestelediği ‘İncir’ şarkısıyla milyonların sevgisini kazandı.

Şimdilerde ise Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası ile tekrar düzenlediği İncir şarkısında TTNET Müzik ve Kral Pop’ta birinci sırada yer alan  İlyas Yalçıntaş ileride çok büyük işlere imza atacağı öngörülüyor. İlyas Yalçıntaş’ın Manejrelik hizmetini ise 565 Yapım üstleniyor.