Fox TV Aşk Yeniden Selin Şekercizade Kimdir?

Ekranların yeni dizisi Aşk Yeniden’in en sevimli karakteri olan Selin Şekercizade kimdir? Gerçek adı Nilay Deniz aslen nereli ve Nilay Deniz kaç yaşında ve Nilay Deniz iletişim bilgileri nelerdir?

NİLAY DENİZ KİMDİR?

3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz, Selma ve Mor Menekşeler adlı televizyon dizisinde oynadığı Cevriye karakteri ile ünlendi.

Küçük yaşlardan beri, sinemaya ve tiyatroya merakı olan başarılı ve genç bir sinema-dizi oyuncusu Nilay Deniz’in sergilediği ilk dizi deneyimi ise Star TV’de yayınlanan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizidir.

aşk-yeniden-selin-kimdirki-577

Kanal D televizyonunda 2014 yılında yayınlanan Güneşi Beklerken adlı dizi de kendini bir kez daha sevdiren başarılı oyuncu, Şubat 2015’de yayın hayatına başlayacak olan Aşk Yeniden adlı komedi dizisinde Selin karakterini canlandıracak.

Nilay Deniz’in rol aldığı diğer diziler ise: Hayata Beş Kala, Tuba Büyüküstün’ün başrolünü oynadığı 20 Dakika’dır

AŞK YENİDEN DİZİSİ SELİN ŞEKERCİZADE KİMDİR?

Fox TV’nin yeni dizilerinden biri olan Aşk Yeniden dizisinin Selin Şekercizade karakteri Fatih Şekercizade’nin kardeşidir. Şekercizade malikanesinin en sevimli karakteri olan Selin’in oyunculuğu kadar güzelliği de herkesi etkisi etkine aldı.

nilay-deniz-resimleri-izle-11