Duygu Yetiş Kimdir? Kaç Yaşında, Nerelidir?

Ekranların sevilen ve aranan yüzü Duygu Yetiş Kimdir? Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Duygu Yetiş aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte Duygu Yetiş’in özel hayatı ve özgeçmişi

DUYGU YETİŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDADIR?

Genç oyuncu Duygu Yetiş 1984 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Oyuncu yükseköğrenimini Haliç Üniversitesi Konservatuar tiyatro bölümünde okumuştur. Oyuncunun ilk kamera deneyimi 2002 senesinde seyirciyle buluşan Tatli Hayat isimli proje olmuştur. Ardından ise kariyerine Evli ve çocuklu dizisiyle devam etmiştir. Bu dizideki rolü evin şımarık ve sorumsuz kızı olmuştur. Yağmur zamanı isimli dizide yetimhanede büyüyen Merve ismindeki bir kızı canlandırmıştır. 2006 yılında ise Gülpare dizisinde rol almıştır.

duygu-yetis-nereli-852

Genç oyuncu Duygu Yetiş’in kariyerinin dönüm noktası olan projesi 2007 senesinde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Annem dizisi olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Gonca karakteri ile geniş kitlelerce tanınmıştır. Hatta bu dizide oynadığı karakterin lisede okurken hamile kalması üzerine medyada dizi üzerine çok tartışılmıştır. 2009 yılında ise Atv de yayımlanan Kış masalı dizisinde rol almıştır. Üsküdar’a giderken dizisinde ise başrolleri Erkan Can ile paylaşmıştır.